Wszystko dla ogrodu > Způsoby platby

Płatność za pobraniem

Płatność po otrzymaniu towaru jest najprostszy i najszybszy sposób, jak płacić za towar. Przewoźniku, który przyniesie towar, trzeba będzie zapłacić cenę nabycia w gotówce. Przy płaceniu gotówką jest dodawana do kosztu towaru opłata 16 zł (jest to opłata przewoźniku za pobranie i manipulacje gotówką).

Gotówka w sklepie

W osobistym pobraniu towaru w sklepie w Republice Czeskiej (tylko waluta CZK).

Karta kredytowa przez internet 

Jeśli wybierzesz ten sposób płatności, poczekaj, aż skontaktujemy się z Tobą przez naszego operatora i wyśle ​​wszystkie informacje do dokonania płatności - fakturę proforma i kontakt na brame internetową LANIT PLAST. Na bramie internetowej LANIT PLAST wpisz tylko numer faktury i cenę, którą płacisz. Następnie będziesz automatycznie przekierowany na bezpieczny web banki ČSOB (Republika Czeska), gdzie można zrobić własną zapłatę. Akceptujemy karty kredytowe (VISA, VISA Elektron, MasterCard, Maestro).

Karta kredytowa w sklepie

Tylko w osobistym pobraniu towaru w sklepie w Republice Czeskiej. Akceptujemy karty kredytowe (VISA, VISA Elektron, MasterCard, Maestro).

Przelew bankowy

Jeśli wybierzesz ten sposób płatności, poczekaj, aż skontaktujemy się z Tobą przez naszego operatora i wyśle ​​wszystkie informacje do dokonania płatności - faktury. Następnie z konta można dokonać płatności.