Wszystko dla ogrodu > Zboží II. jakost se slevou > domek ogrodowy LANITPLAST RAFAEL 218 x 200 cm

domek ogrodowy LANITPLAST
RAFAEL 218 x 200 cm

Grubość ściany 19 mm, wymiary zewnętrzne s 218 x d 200 cm, zewnętrzna powierzchnia 4,37 m2.

prodej skončilSleva 20.00%
Cena katalogowa: 3 936,07 zł, Zniżka: 20,00%
Cena / szt
3 148,86 zł

Klasyczny domek ogrodowy LANITPLAST RAFAEL to doskonałe miejsce do przechowywania podstawowych narzędzi ogrodowych. Ten model posiada wbudowane okna w przednich drzwiach. Wysyłamy jako zestaw w stanie rozłożonym.

System budowy tego domku:
Tradycyjny system budowlany, w którym wyprofilowane deski z rowkiem i piórem są polączane w rogach do frezowanych cięć. Grubość deski wynosi 19 mm.

Krótki opis:

  • domek wykonany jest z wysokiej jakości drewna iglastego
  • drzwi dwuskrzydłowe na zawiasach
  • tradycyjny system budowy, dach wykonany z płyt OSB (grubość 15 mm)
  • 2x okno (z  pleksi)
  • papa asfaltowa w opakowaniu
  • wszystkie oprawy - zawiasy znajdują się w opakowaniu
  • Objaśnienie: SZEROKOŚĆ - strona czolowa, DLUGOŚĆ - ściana boczna

Wykonanie powierzchni domków:
Przed montażem wszystkie elementy domku powinny być poddane dokladnemu pomalowaniu (zapobiegajac powstawaniu grzybów i pleśni) z zewnątrz i wewnątrz paneli. W przypadku powłoki końcowej użyj lazury odpornej na warunki atmosferyczne o dobrych właściwościach fizycznych w celu ochrony drewna przed wilgocią i światłem słonecznym. Lazury powinny być wodoodporne, lekkie i odporne na wilgoć. Upewnij się, że lazura ma wystarczającą du
żo pigmentu, w przeciwnym razie drewno może stać się szare. Nie używaj lakieru! Należy skorzystać z rady profesjonalnego sprzedawcy farb, jak pielęgnować surowe drewno świerkowe i dotrzymywać instrukcje producenta farb. Malować kolejną warstwę po całkowitym wyschnięciu warstwy poprzedniej. Dokładne zabezpieczenie drewna wpływa na wytrymałość i długowieczność domku ogrodowego.


Magazynowanie przed instalacją:
Domek jest wykonany z wysokiej jakości drewna i jest dostarczany bez ochrony powierzchniowej. Uważaj, opakowanie materiału nie jest wodoodporne. Folia chroni drewno tylko przed zanieczyszczeniem. Przechowywać zestaw do zabudowy aż do czasu instalacji w suchym miejscu, nie bezpośrednio na ziemi, chronionym przed wpływami atmosferycznymi (wilgotność, słońce, itp.). Nie przechowywać w gorącej przestrzeni!

Podstawa domku:
Zachowaj szczególną ostrożność podczas budowy podstawy domu. Ustaw podstawę tak, aby górna krawędź podstawy przekraczała około 5 cm otaczający teren. Podstawa musi być dokładnie wyrównana na płaszczyźnie poziomej. Aby uniknąć bezpośredniego kontaktu z gruntem i wnikania wilgoci podłoża do belek, należy umieścić pod belki płyty bitumiczne (nie zawarte w opakowaniu).
  

Baza jest zwykle wykonywana na trzy sposoby:

  • pasy podłoża
  • wsypane podłoże betonove
  • deska betonowa

Ze względu na trwałość podstawy należy przestrzegać następujących najważniejszych zasad: podłoże, prostokątność i precyzyjna płaszczyzna. Z dobrą podstawą domek będzie służył o wiele lat dłużej. Skorzystaj z porady eksperta na budownictwo.

Zezwolenie na budowę domku:
Drewniany domek z  fundamentem może wymagać pewnych pozwoleń od władz lokalnych. Dlatego zanim kupisz domek należy sprawdzić obecną sytuację w miejscu budowy. Zalecamy sprawdzić u władz lokalnych obowiązujące przepisy, dotyczące planowanej  budowy.
Jeśli masz wynajęty  ogrod, właściciel musi wyrazić zgode.

 Transport:
Osobisty odbiór w naszych oddziałach jest możliwy, jednakże duża waga domku (320 kg) wymaga posiadania odpowiedniej przyczepy lub samochodu dostawczego (np. Tranzytu). Jeśli zamówisz nasz transport, wysyłamy domek w stanie rozłożonym jako paletę na skraj twojej nieruchomości. Rozładowywanie wymaga współpracy ze strony kupującego.

Wymiary opakowania  1,14 x 2,20 x 0,36 m
Waga domku  320 kg
Kód produktu: LG1611
Kategoria:Domki drewniane
Szerokość:2,18 m
Długość:2,00 m
Powierzchnia zabudowy:4,37 m2
Wewnętrzna powierzchnia:3,10 m2
Szerokość drzwi:1,61
Wysokośc drzwi:1,80 m
Wysokość ściany:1,80 m
Wysokość:2,07 m
Drzwi:dwuskrzydlowe na zawiasach
Materiał ścian domu:19 mm
Dach:15 mm
Podstawowe pokrycie dachu:papa asfaltowa
Powierzchnia dachu:4,25 m2
Zbocze dachu:13°
Podłoga jest zapakowana:nie
Okna (materiał oszklenia):plexi
Powierzchnia do malowania:16,2
Producent:LANIT PLAST, s.r.o.
Waga:320 kg
Kolor:drewno